Informace o zahájení zpracování Akčního plánu rozvoje sociálních služeb v Plzeňském kraji na rok 2025 a o možnosti zapojení se do jeho tvorby

17. dubna 2024 14:34, Mgr. Michaela Šůchová

Pracovní skupiny k plánování rozvoje sociálních služeb se budou konat na úrovni obcí s rozšířenou působností v Plzeňském kraji v následujících měsících. Na pracovních skupinách se setkávají zástupci obcí, poskytovatelů sociálních služeb, odborná i laická veřejnost a osoby, kterým jsou sociální služby poskytovány, se zástupci Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Plzeňského kraje. Konkrétní potřeby rozvoje sociálních služeb vzešlé z pracovních skupin budou podkladem pro zpracování dokumentů plánování a rozvoje sociálních služeb Plzeňského kraje – Akčního plánu rozvoje sociálních služeb v Plzeňském kraji na rok 2025. Na portále Sociální služby Plzeňský kraj naleznete termíny konání pracovních skupin, které budou probíhat v obcích s rozšířenou působností (ORP). Pokud se chcete zúčastnit konkrétních pracovních skupin, přihlaste se, prosím, prostřednictvím jednoho z uvedených e-mailů: erika.kunesova@plzensky-kraj.cz, michaela.suchova@plzensky-kraj.cz nebo ivona.pavelkova@plzensky-kraj.cz. Na uvedené adresy je možné také zasílat případné podněty k tvorbě Akčního plánu rozvoje sociálních služeb v Plzeňském kraji na rok 2025.