Jednání Krizového štábu Plzeňského kraje 5.3.2021

Krizový štáb Plzeňského kraje se 5. března 2021 zabýval především problematikou očkování, nedostatkem vakcín a epidemickou situací v kraji, která je i nadále závažná.

Respirátory a roušky od státu obratem putovaly k pěstounům a zařízením pro děti

Plzeňský kraj obdržel od státu 3. března 2021 dodávku ochranných pomůcek a hned následující den zajistil její rozvoz prostřednictvím obecních úřadů obcí s rozšířenou působností přímo dětem vyžadující okamžitou pomoc a pěstounským rodinám.

Na webu máme infolinku s online přepisem řeči pro osoby se sluchovým postižením

Od 3. března 2021 mohou sluchově postižení komunikovat na našem webu pomocí unikátní funkce přepisu hovoru "text to speech".

Praktičtí lékaři se zapojují do očkování

Od 1. března 2021 jsou do očkovací kampaně proti nemoci covid-19 zapojeni praktičtí lékaři. Zapojení je z důvodu nízkého počtu vakcín v ČR postupné.

Setkání se starosty k aktuálním opatřením v kraji

Zásadní otázkou online setkání 1. března 2021 bylo téma aktuálních opatření vzhledem k nouzovému stavu, který vyhlásila Vláda ČR 26. února 2021.