Plzeňský kraj vyhlásil soutěž pro pěstounské rodiny

Po výtvarných soutěžích dětí z pěstounských rodin a pravidelných setkáních pěstounských rodin je letošní soutěž "Naše NEJ... z prázdnin" dalším nástrojem podpory a propagace pěstounství v Plzeňském kraji. Soutěžní práce lze odevzdávat do konce října 2021.

Očkování bez registrace pokračuje i v srpnu.

V Plzeňském kraji se očkuje v devíti očkovacích centrech a prostřednictvím mobilních týmů v odlehlých obcích. Očkovací centra jsou připravena očkovat ve vybraných termínech bez registrace i v srpnu. Velkokapacitní očkovací místo v Plzni na Vejprnické nově očkuje ve vyhrazených termínech i děti 12 – 15 let.

Očkování bez registrace v Plzeňském kraji pokračuje

Očkování bez registrace probíhá tento týden také v Plzeňském kraji, a to prostřednictvím mobilních týmů v odlehlých obcích a v devíti určených očkovacích centrech. Ta očkují zájemce bez předchozí registrace pouze ve vyhrazený čas. Kromě dnešního dne to bude ještě pátek 30. 7. 2021 a ve Velkokapacitním očkovacím centru v Plzni sobota 24. 7. 2021 vždy v čase 8-13 hodin.

Za nasazení v první linii poděkuje kraj koncertem Chinaski

Koncert kapely Chinaski se uskuteční v neděli 12. září 2021 od 18:00 hodin na náměstí Míru v Klatovech.

Veřejnost má možnost nominovat dobrovolníky na cenu Křesadlo 2021

Nominovat vybraného dobrovolníka do XVI. ročníku ceny Křesadlo 2021 je možné do 24. září 2021.