Rada Plzeňského kraje

Členové Rady Plzeňského kraje

12. listopadu 2020 15:59, aktualizováno 01. února 2021 14:39, Mgr. René Zeithaml

doc. PaedDr. Ilona Mauritzová, Ph.D. (ODS s podporou TOP 09 a nezávislých starostů) – hejtmanka Plzeňského kraje – oblast zdravotnictví, bezpečnost, krizové řízení a marketing (uvolněna pro výkon funkce)

Ing. Josef Bernard (STAN, Zelení, PRO PLZEŇ) – náměstek hejtmanky pro oblast životního prostředí, zemědělství, evropských záležitostí a regionálního rozvoje (uvolněn pro výkon funkce)

Ing. Pavel Čížek (STAN, Zelení, PRO PLZEŇ) – náměstek hejtmanky pro oblast dopravy (uvolněn pro výkon funkce)

Pavel Hais (Česká pirátská strana) – náměstek hejtmanky pro oblast IT, digitalizaci a Centrální nákup (neuvolněn pro výkon funkce)

Ing. Mgr. Pavel Karpíšek (ODS s podporou TOP 09 a nezávislých starostů) – náměstek hejtmanky pro oblast ekonomiky, investic a majetku (neuvolněn pro výkon funkce)

Mgr. Rudolf Salvetr (ODS s podporou TOP 09 a nezávislých starostů) – náměstek hejtmanky pro oblast školství a sportu (neuvolněn pro výkon funkce)

Rudolf Špoták (Česká pirátská strana) – náměstek hejtmanky pro oblast sociálních věcí (uvolněn pro výkon funkce)

PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D. (ODS s podporou TOP 09 a nezávislých starostů) – náměstek hejtmanky pro oblast kultury a památkové péče (uvolněn pro výkon funkce)

JUDr. Marcela Krejsová (ODS s podporou TOP 09 a nezávislých starostů) – členka rady pro oblast cestovního ruchu, partnerských regionů, vnějších vztahů a podpory podnikání (uvolněna pro výkon funkce)