Magazín Plzeňský kraj

Magazín Plzeňský kraj 2023/5 – květen

V květnovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst rozhovor s Jiřím Krejzarem z Veteran Car Clubu Plzeň nejen o tradiční jízdě stálosti, píšeme o úspěšných studentech, o pohodlném cestování s Virtuální kartou i o rozvoji regionů. Dále se v něm můžete dočíst o programu v Historickém parku Bärnau-Tachov, jak v krajině přibývají aleje a ohlédneme se i za naším půlmaratonem.

Magazín Plzeňský kraj 2023/4 - duben

V dubnovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst rozhovor s podnikatelem roku Marcelem Klausem, píšeme o úspěšných studentech a osobách našeho kraje i o plánovaných Slavnostech svobody. Dále se v něm můžete dočíst o tom, jak kraj rozdělil sto milionů na rozvoj obcí, kdy a kde vyjedou cyklobusy nebo o tom, jak zurčí Černý potok a mnoho dalšího z Plzeňského kraje.

Magazín Plzeňský kraj 2023/3 - březen

V březnovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst rozhovor s fotbalistkou Terezou Krejčiříkovou, řešíme v něm i přemnožené divočáky, kteří vás trápí, a zabýváme se nově otevřeným Západním okruhem. Dále se v něm můžete dočíst o změnách v jízdném, úspěších našich středoškolských studentů, o tom jak zkrásněl Rakovský potok a mnoho dalšího z Plzeňského kraje.

Magazín Plzeňský kraj 2023/2 - únor

V únorovém čísle magazínu Plzeňský kraj si můžete přečíst rozhovor s operativcem plzeňské kriminálky Františkem Müllerem, který se svojí kolegyní Michaelou Noskovou připravil ve Studijní a vědecké knihovně v Plzni cyklus atraktivních přednášek o skutečných kriminalistických případech.

Magazín Plzeňský kraj 2023/1 - leden

V lednovém čísle magazínu Plzeňský kraj si mimo jiné můžete přečíst rozhovor s držitelem Ceny Thálie za roli profesora lingvistiky Henryho Higginse v muzikálu My Fair Lady hercem Lumírem Olšovským, že Krajský úřad Plzeňského kraje obhájil certifikát Přátelské místo, o změnách v tarifech integrované dopravy, partnerské spolupráci kraje s ukrajinským regionem Ivano-Frankivsk ...