PS Vzdělávání

Pracovní skupina Vzdělávání řešila na svém 19. zasedání důležitá školská témata

Devatenácté zasedání Pracovní skupiny Vzdělávání pro území Plzeňského kraje (dále PS Vzdělávání), složené ze zástupců klíčových aktérů ovlivňujících oblast vzdělávání na území Plzeňského kraje se uskutečnilo 8. září 2022 v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje.

18. zasedání Pracovní skupiny Vzdělávání se zabývalo akčním plánováním v kraji

Již po osmnácté se sešla Pracovní skupina Vzdělávání pro území Plzeňského kraje (dále PS Vzdělávání), složená ze zástupců klíčových aktérů ovlivňujících oblast vzdělávání na území Plzeňského kraje. Jednání se uskutečnilo 16. května 2022 v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje.

17. zasedání Pracovní skupiny Vzdělávání proběhlo opět prezenčně

Další zasedání PS Vzdělávání se uskutečnilo 3. září 2021 v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje. Jednalo se již o 17. setkání, které bylo možné po více než roce uspořádat prezenční formou.

16. zasedání Pracovní skupiny Vzdělávání proběhlo v prostředí MS Teams

16. zasedání Pracovní skupiny Vzdělávání pro území Plzeňského kraje se 23. února 2021 uskutečnilo z epidemiologických důvodů opět ONLINE v prostředí MS Teams.

15. zasedání Pracovní skupiny Vzdělávání proběhlo ONLINE

15. zasedání Pracovní skupiny Vzdělávání pro území Plzeňského kraje se 15. září 2020 uskutečnilo z preventivních důvodů ONLINE v prostředí MS Teams.