Výsledek výzvy veřejné zakázky VZ 162

27. listopadu 2013 17:16, aktualizováno 16:16, Mgr. Barbora Horáčková

s názvem "Nákup výpočetní techniky" Regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje, o.p.s..

Výzva na veřejnou zakázku byla vyhlášena od 1. 11. 2013 do 13. 11. 2013.

Předmětem veřejné zakázky VZ 162 je nákup notebooku včetně jeho softwarového vybavení pro kancelářskou činnost pro projekt "Informační a poradenské centrum dalšího vzdělávání (reg. číslo CZ.1.07/3.2.02/03.0019)" a nákup stolních počítačů včetně softwarového vybavení pro kancelářskou činnost pro potřeby organizace Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, o.p.s.

V příloze článku naleznete výsledek výběrového řízení, zápis o posouzení a hodnocení nabídek a kupní smlouvu. Tento a další dokumenty jmenované veřejné zakázky jsou k nalezení také na profilu zadavatele na adrese https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/zakazka.seam?mode=zakladni_udaje&cid=526613

Tato veřejná zakázka je realizována příjemcem finanční podpory z globálního grantu Plzeňského kraje
v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a jeho pravidel, ze kterých mimo jiné vyplývá její zveřejnění na portálu Plzeňského kraje.