Výzva k podání nabídek k veřejné zakázce malého rozsahu VZ 162 zadavatele Regionální rozvojové agentury Plzeňského kraje, o.p.s.

01. listopadu 2013 13:05, aktualizováno 04. listopadu 2013 11:38,

s názvem "Nákup výpočetní techniky".

Výzva na veřejnou zakázku je vyhlášena od 1. 11. 2013. Její uzávěrka je stanovena na 13. 11. 2013, 9.00 hodin.

Předmětem veřejné zakázky je nákup notebooku včetně jeho softwarového vybavení pro kancelářskou činnost pro projekt "Informační a poradenské centrum dalšího vzdělávání" (reg. číslo CZ.1.07/3.2.02/03.0019) a nákup stolních počítačů včetně softwarového vybavení pro kancelářskou činnost pro potřeby organizace Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, o.p.s.

Podrobnosti naleznete v přílohách článku. Jedná se o výzvu a zadávací dokumentaci a její přílohy.

Tato veřejná zakázka je realizována příjemcem finanční podpory z globálního grantu Plzeňského kraje v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a jeho pravidel, ze kterých mimo jiné vyplývá její zveřejnění na portálu Plzeňského kraje.