Jednání Regionální stálé konference v roce 2015

21. července 2023 11:07, aktualizováno 02. srpna 2023 12:06, Mgr. Lenka Pózelová
Rok 2015 byl rokem ustavení a zahájení fungování Regionální stálé konference pro území Plzeňského kraje, jejímž hlavním úkolem je rozvoj regionu s podporou ESI fondů a příprava Regionálního akčního plánu. Počátkem tohoto roku se uskutečnilo úplně první zasedání této nově vzniklé platformy, na kterém se účastníci seznámili se systémem fungování a působností RSK na území Plzeňského kraje. V tomto roce proběhlo zasedání RSK hned třikrát a debatovalo se hlavně o detailním postupu prací na Regionálním akčním plánu, průběhu příprav na čerpání finančních prostředků z operačních programů 2014 - 2020 a rozdělení území Plzeňského kraje pro účely zpracovávání tzv. Místních akčních plánů vzdělávání.

Veškeré prezentace z jednání i projednávané dokumenty z roku 2015 jsou vám k dispozici v příloze tohoto článku.