09. března 2020

Startuje 11. ročník soutěže Regionální potravina

V letošním roce vyhlásilo Ministerstvo zemědělství v jednotlivých krajích České republiky již 11. ročník soutěže o značku "Regionální potravina". Stejně tak jako v minulých letech organizuje v Plzeňském kraji tuto soutěž obecně prospěšná společnost Úhlava ve spolupráci s Místní akční skupinou Pošumaví, z.s. za mediální a marketingové podpory Plzeňského kraje.

09. března 2020

Zavzpomínali na Masaryka

V sobotu 7. března se uskutečnil vzpomínkový akt na náměstí TGM v Plzni, který připomněl letošní 170. výročí narození Tomáše Garrigue Masaryka. Plzeňský kraj reprezentoval hejtman Josef Bernard a náměstkyně Marcela Krejsová, akce se zúčastnil také primátor města Plzně Martin Baxa a zástupci městského obvodu Plzeň 3.

25. února 2020

Plzeňský kraj sleduje šíření nákazy

Na Krajském úřadě Plzeňského kraje se v úterý 25. 2. 2020 uskutečnila koordinační schůzka k připravenosti Plzeňského kraje na možný výskyt koronaviru.

28. února 2020

Jak jednat v případě podezření na nákazu koronavirem?

Vyhodnoťte zodpovědně příznaky nákazy a postupujte dle doporučení uvnitř článku.

28. února 2020

Studenti z Plas byli na stáži v Portugalsku

Se zážitky z praxe na veterinárních klinikách se vrátilo 8 budoucích veterinářek z Gymnázia a SOŠ v Plasích na Plzeňsku. Stáž, kterou žákyně absolvovaly v zahraničí, jim pomůže při hledání zaměstnání.