Významné ocenění vychovatelky Dětského domova, Staňkov

25. října 2023 12:05, aktualizováno 13:21, Mgr. Hana Schimmerová MBA

Obecně prospěšná společnost Yourchance pořádala letos již 10. ročník ocenění Bílá vrána.

Ceny jsou každoročně udělovány ve třech kategoriích. První kategorií jsou mladí lidé z dětských domovů, kteří se po odchodu z dětského domova nebo pěstounské péče úspěšně začlenili do života, uspěli a žijí plnohodnotný samostatný život. Další kategorií jsou zaměstnavatelé, jejichž přístup k mladým z dětských domovů je vzorem pro celou společnost. Třetí cena Poklad v srdci je určena pro vychovatele z dětských domovů, popř. velmi úzce a intenzivně s dětmi pracujícími lidmi, kteří své svěřence na startu jejich životů podporují a vedou.

Letošní slavnostní udílení cen Bílá vrána proběhlo 17. října v Rezidenci primátora hlavního města Prahy pod záštitou primátora hlavního města Prahy, MUDr. Bohuslava Svobody.

Cenu Poklad v srdci v letošním ročníku získala vychovatelka Dětského domova ve Staňkově Mgr. Jaroslava Kocourková.

Srdečně blahopřejeme a děkujeme za její aktivity pro děti.