Konference "Inteligentní specializace regionu 2024"

09. května 2024 13:31, aktualizováno 13:43, Ing. Petra Ježková

Plzeňský kraj, společně s Regionální rozvojovou agenturou Plzeňského kraje Vás srdečně zvou na 5. ročník konference "INTELIGENTNÍ SPECIALIZACE REGIONU". Letošní ročník se ponese v duchu podtitulu "Spolupráce, otevřenost a udržitelnost - příležitosti pro výzkum, vývoj a inovace v Plzeňském kraji". Opět jsme pro Vás přichystali nabitý program a pozvali špičkové řečníky z regionu i mimo něj.

Účast na konferenci přislíbili např. rektorka Univerzity Karlovy Milena Králíčková, podnikatelka a mentorka Olga Girstlová, ekonom, předseda Národní rozpočtové rady a člen Národní ekonomické rady vlády Mojmír Hampl nebo hlavní ekonom České spořitelny David Navrátil.

Bližší informace k programu konference najdete v pozvánce, která je pro vás připravena ke stažení v příloze článku. Registrace na konferenci je možná přes QR kód uvedený v obrázku níže, anebo prostřednictvím následujícího odkazu na REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.

V případě dotazů, kontaktujte pořadatele na e-mailu: isr.konference@plzensky-kraj.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi 11. června v Plzni.

Konference je realizována v rámci projektu Smart Akcelerátor Plzeňského kraje III, reg. č. :  CZ.02.01.02/00/22_009/0008121.