Pravidla a postupy při poskytování sociálních služeb jako služeb obecného hospodářského zájmu a při čerpání dotací v rámci dotačního programu „Podpora sociálních služeb v rámci individuálního projektu Podpora sociálních služeb v Plzeňském kraji 2021–2022"

obrazek
11. února 2021 12:46, aktualizováno 25. května 2021 10:34, Mgr. Renata Kulhánková

V příloze tohoto článku naleznete dokument Pravidla a postupy při poskytování sociálních služeb jako služeb obecného hospodářského zájmu a při čerpání dotací v rámci dotačního programu „Podpora sociálních služeb v rámci individuálního projektu Podpora sociálních služeb v Plzeňském kraji 2021 – 2022“, který je v platnosti ode dne 1. 1. 2020.

Dále je též k dispozici na níže uvedeném odkazu dokument PRAVIDLA A POSTUPY při poskytování sociálních služeb jako služeb obecného hospodářského zájmu a při čerpání dotací v rámci dotačního titulu „Podpora sociálních služeb dle § 101a zákona o sociálních službách, Plzeňský kraj", jehož kapitola Specifikace uznatelných a neuznatelných nákladů v části B. Neuznatelné výdaje (náklady) je ve vztahu k uznatelnosti výdajů do nákladů služby využitelná i pro individuální projekt.


https://www.plzensky-kraj.cz/pravidla-a-postupy-pri-poskytovani-socialnich-slu-1


Soubory ke stažení