Závěrečná konference roku 2010 v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v Plzeňském kraji

20. prosince 2010 09:11, aktualizováno 08:11,

Závěrečná konference roku 2010 v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost v Plzeňském kraji

Dne 1. prosince 2010 proběhla pod záštitou náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství, mládež a sport Jiřího Stručka závěrečná konference roku 2010 v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost (dále OP VK) v Plzeňském kraji. Konference se konala v sále SOU elektrotechnického, Plzeň, Vejprnická 56 za účasti zástupců úspěšných příjemců dotací z prvních a druhých kol výzev v Prioritní ose 1. Pozvání také přijal náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti regionální rozvoj, fondy EU a informatiku pan Ivo Grüner, ředitel Krajského úřadu Mgr. Jiří Leščinský, zástupce ředitele Krajského úřadu Mgr. Bohuslav Borovanský a vedoucí Odboru školství, mládeže a sportu JUDr. Jaroslava Havlíčková. Dále se také účastnili zástupci Západočeské univerzity, České školní inspekce a Úřadu práce v Plzni.

Tématem konference byla průběžná analýza současného stavu globálních grantů OP VK zpracovaná Regionální rozvojovou agenturou Plzeňského kraje, informace o nových globálních grantech OP VK a jejich budoucnosti v Plzeňském kraji a prezentace a ukázky výstupů vzorku realizovaných projektů úspěšnými příjemci dotace.

úvodní slovo náměstka hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti školství,

mládež a sport Jiřího Stručka

Ivo Grüner, Jiří Struček, JUDr. Jaroslava Havlíčková (zleva)

analýza současného stavu globálních grantů OPVK Plzeňského kraje