Projekt DD Domino Plzeň - Hra na život v indiánské vesničce

obrazek
13. srpna 2019 12:54, aktualizováno 11:54, Petra Olivková

Výstavba naší rekreační a výcvikové základny „Indiánská vesnička“ byla zahájena 25. 4. 2019, zahájení její činnosti je plánováno od letních prázdnin 2019. Toto netradiční základna se nachází 2 km od Konstantinových Lázní, v blízkosti vesničky Kokašice a asi 1km od Farmy Krasíkov.

Projekt nazvaný „Hra na život“ se uskuteční v tomto netypickém prostředí „Indiánské vesničky“ a jejím okolí a bude zaměřený na osobní rozvoj dětí formou outdoorových a společenských aktivit, branných her, sportů, soutěží. Jde o program propracovaných zaměstnání, her, aktivit a různých modelových situací, nahrávajících řešení praktických problémů. Cílem je zažít a poznat na „vlastní kůži“, jak přežít a postarat se o sebe i druhé v netypickém, zajímavém prostředí a vrátit se zpět v čase. Přestat se věnovat virtuálnímu světu a všímat si toho, co je kolem nás.

Výcviková základna „Indiánská vesnička“, nebude sloužit jen jako základna pro sportovní a rekreační využití našich svěřenců, ale bude využita pro komerční účely, kdy bude k dispozici i pro veřejnost a jiná zařízení (DD, DDM, Skauti, PS , ŠD…).

Mgr. Naďa Erbová
ředitelka DD Domino Plzeň