Startuje 13. ročník soutěže Regionální potravina Plzeňského kraje

07. dubna 2022 09:58, Mgr. René Zeithaml

Vyrábíte kvalitní potraviny z regionálních surovin? Jste malý nebo střední podnik s max. 250 zaměstnanci? Chcete se odlišit od konkurence? Přihlaste své výrobky do soutěže Regionální potravina Plzeňského kraje 2022 a získejte tuto prestižní potravinářskou značku.

Co může vítěz získat? Prestiž, publicitu, propagační materiály, prezentaci na 16 akcích v kraji, v případě zájmu i na dalších významných veletrzích v ČR i zahraničí, prezentaci v pořadech Kluci v akci či Herbář.

Přihlášky pro maximálně 5 výrobků (v každé kategorii) je možné zasílat do 10. května 2022 na adresu Úhlava, o.p.s., Plánická 174, Klatovy nebo elektronicky na regionalnipotravina@uhlava.cz.

Vítězové budou známi 25. května 2022, kdy zasedne hodnotitelská komise.

Přesné podmínky soutěže, termíny a přihlášky naleznete ZDE.

Soutěžní kategorie:

1. Masné výrobky tepelně opracované
  2. Masné výrobky trvanlivé, tepelně neopracované, konzervy a polokonzervy
  3. Sýry včetně tvarohu
  4. Mléčné výrobky ostatní
  5. Pekařské výrobky včetně těstovin
  6. Cukrářské výrobky včetně cukrovinek
  7. Alkoholické a nealkoholické nápoje (s výjimkou vína)
  8. Ovoce a zelenina v čerstvé nebo zpracované formě
  9. Ostatní

Soutěž organizuje Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se Státním zemědělským intervenčním fondem již třináctým rokem na podporu regionálních producentů. Vyhlašovatelem soutěže v Plzeňském kraji v letech 2021/22 je Úhlava, o.p.s. ve spolupráci s Místní akční skupinou Pošumaví, z.s. za podpory Plzeňského kraje

Neváhejte a přihlaste své výrobky do soutěže.

S vyplněním přihlášek Vám rádi pomohou koordinátoři:
Ing. Helena Hnojská
e-mail: regionalnipotravina@uhlava.cz; hnojska@uhlava.cz