Přijetí hráčů Talent týmu Plzeňského kraje

obrazek
08. června 2021 07:46, Mgr. René Zeithaml

Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek se 7. června 2021 na krajském úřadě setkali s hráči Talent týmu Plzeňského kraje, který v letošní sezóně získal extraligový titul, v historii klubu již osmý. Jako poděkování za reprezentaci Plzeňského kraje dostali hráči speciální týmový dort a drobný dárek.

Hejtmanka Ilona Mauritzová a její náměstek Pavel Karpíšek společně poděkovali hráčům týmu a členům realizačního týmu za reprezentaci Plzeňského kraje v letošní sezóně, která především vlivem epidemie koronaviru byla významně omezena. Speciální dort s logem Talent týmu Plzeňského kraje připravila pro tuto příležitost Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy. Zástupci Plzeňského kraje pak na oplátku od hráčů dostali podepsané dresy a týmovou památeční fotografii. Tradičně se všichni členové mistrovského týmu podepsali do vzpomínkové Pamětní knihy Plzeňského kraje. 

Plzeňský kraj podporuje plzeňskou házenou pravidelně a řadí se mezi její významné partnery. V loňském roce byla podpora z rozpočtu kraje 4 miliony korun. Pro letošní rok je podpora klubu 2,5 milionu korun.Galerie