Plzeňský kraj je držitelem dvou cen Zlatý středník

obrazek
17. září 2021 14:55, aktualizováno 20. září 2021 14:01, Mgr. René Zeithaml

Ocenění v kategorii Struktura, obsah a storytelling a v sektoru Sport, zábava, umění, média, cestovní ruch a gastronomie převzala 14. září 2021 na krajském úřadě za facebookové stránky Turistů ráj a stejnojmenný instagramový profil radní Marcela Krejsová společně s Jenem Zápotockým z agentury Scale.

Porotu zaujal autorský obsah, interaktivní obsah a obsahové strategie, které relevantním a konzistentním způsobem komunikují značku a její příběh či stanoviska.

Zlatý středník je československá profesní soutěž hodnotící firemní interní a externí média a nejlepší komunikační projekty vznikající jak v České republice, tak na Slovensku. Odborná porota posuzuje přihlášené práce i napříč oborovými sektory a porovnává ty nejzajímavější osobnosti a PR agentury.

Přihlášené práce hodnotí přes 80 porotců patřících mezi přední profesionály z oboru marketingu, komunikace a PR. Pro každou přihlášenou práci bude vytvořen i hodnotící list, který přihlašovateli poskytne cennou zpětnou vazbu pro případné zlepšení svého projektu.

Vyhlašovatelem soutěže je oborové sdružení PR Klub.

Na prezentační video, jak se úspěšný web dělá, se můžete podívat ZDE.Galerie