Pošlete nám nominaci na Cenu hejtmanky Plzeňského kraje za záchranu života 2020

obrazek
06. ledna 2021 09:46, aktualizováno 17:19, Mgr. René Zeithaml

Každoročně vyhlašuje Plzeňský kraj Cenu hejtmana za záchranu života. Obyvatelé Plzeňského kraje mohou do 14. února 2021 zasílat na krajský úřad své nominace za rok 2020.

V oceňování lidí, kteří neváhali a přispěli k záchraně lidského života, budu i ve svém volebním období samozřejmě pokračovat. I když se záchrana života nedá nijak vyčíslit, už teď se těším, až se s nimi osobně setkám a budu jim mít čest předat medaili a šek na deset tisíc korun,“ uvedla hejtmanka Ilona Mauritzová.

Nominace na Cenu hejtmanky Plzeňského kraje 2020 za záchranu života lze zasílat na vyplněném kuponu otištěném v lednovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj nebo staženém z webu Plzeňského kraje www.plzensky-kraj.cz na adresu

          Plzeňský kraj
          Cena hejtmanky
          Škroupova 18
          306 13 Plzeň

nebo emailem na

          cenahejtmana@plzensky-kraj.cz

do 14. února 2021. V nominaci je kromě popisu výjimečného činu třeba uvést kontakt – jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. email na nominovaného i na navrhujícího.

Z došlých nominací budou vybráni ti, kteří na území Plzeňského kraje neváhali poskytnout první pomoc a přivolat záchranku a tím přispěli k záchraně lidského života.

Cenu hejtmana Plzeňského kraje 2020 předá hejtmanka Ilona Mauritzová na krajském úřadu, až to dovolí současná epidemiologická situace.


Na základě došlých nominací, které posílali obyvatelé Plzeňského kraje za rok 2019, převzali bronzovou pamětní medaili a šek v hodnotě 10 tisíc korun Dagmar Gajdošová, Štěpánka Krejčová, Jiří Vacek a Václav Daňhel. Více.
 

Soubory ke stažení