Jednání Regionální stálé konference v roce 2020

14. srpna 2023 12:53, Mgr. Lenka Pózelová

Rok 2020 byl poznamenán pandemií Covidu, a tato situace se odrazila i ve fungování Regionální stálé konference Plzeňského kraje. Dne 10. listopadu 2020 tak proběhlo historicky první online jednání RSK PK. Jednání bylo zaměřeno především na projednávání Regionálního akčního plánu (RAP). Přítomným byla představena nová podoba tohoto dokumentu, která bude platná pro období 2021+. Zároveň byla projednána a schválena aktualizace Přílohy č. 1 stávajícího Regionálního akčního plánu, která obsahuje seznam projektů v Plzeňském kraji připravený k předložení do výzev v SC 1.1 IROP.
Krom RAP se přítomní věnovali taktéž projednání vymezení území realizace a dopadu projektu MAP III pro ORP Domažlice a Horšovský Týn, a tak jak se již stalo tradicí, vystoupili na jednání i zástupci MMR ČR s aktualitami z dění v jejich resortu.

Veškeré projednávané dokumenty z online jednání jsou vám k dispozici v příloze tohoto článku.