Zpráva o hodnocení plnění RAP PK 2016

28. února 2018 08:03, aktualizováno 07:03, Ing. Petra Ježková

Regionální stálá konference pro území Plzeňského kraje schválila, v rámci 3. korespondenčního elektronického hlasování, Zprávu o hodnocení plnění Regionálního akčního plánu Plzeňského kraje za rok 2016. Zpráva vyhodnocuje především plnění aktivit naplánovaných v rámci RAP PK v souvislosti s čerpáním operačních programů ESIF 2014 - 2020.

Zpráva byla vypracována pracovníky sekretariátu Regionální stálé konference pro území Plzeňského kraje ve spolupráci s Regionální rozvojovou agenturou Plzeňského kraje dle metodiky vydané Ministerstvem pro místní rozvoj.

Zpráva obsahuje rozbor čerpání prostředků z operačních programů ESIF subjekty z Plzeňského kraje, porovnání a zhodnocení plánu RAP pro rok 2016 se skutečným čerpáním dle dat z Monitorovacího systému 2014+.