Slavnostní vyhlášení vítězů 2. ročníku soutěže „Technika má zlaté dno“

08. ledna 2015 09:56, aktualizováno 21. listopadu 2018 09:58, Alena Altmanová

Cílem vyhlášení 2. ročníku soutěže „Technika má zlaté dno“ náměstkem hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství, sportu, cestovního ruchu a projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 Jiřím Stručkem byla podpora technického vzdělávání v Plzeňském kraji. Soutěž byla určena pro žáky a žákyně středních škol Plzeňského kraje. Úkolem bylo vytvoření plakátu, který propaguje techniku. Zapojení 12 středních škol a 107 soutěžních prací svědčí o zájmu o danou tématiku.

Hodnotné ceny převzali vítězové 12. prosince 2014 z rukou náměstka hejtmana Plzeňského kraje, pana Jiřího Stručka. „Jsem rád, že zájem o techniku vzrůstá. Věřím, že veškerá snaha, kterou vynakládá nejen Plzeňský kraj, ale především školy, se projeví ve zvýšení počtu žáků, kteří nastoupí v září 2015 do prvních ročníků středních odborných škol,“ řekl pan náměstek.

Ceny pro 8 oceněných: 1. - 3. místo - tablet, 4. - 5. místo - dárkový poukaz každý v hodnotě 2000,- Kč na nákup elektroniky, 6. – 8. místo - dárkový poukaz každý v hodnotě 1000,- Kč na nákup elektroniky.

Jména vítězů soutěže:

7.

Karel Slanař

8.

Vítězné práce soutěže „Technika má zlaté dno“ jsou zveřejněny v níže přiložené prezentaci.