Ocenění za investiční počin získala spalovna, RICE a Krsy

05. října 2016 11:23, aktualizováno 10:23, Mgr. Alena Marešová

Spalovna obdržela Cenu Okresní hospodářské komory (OHK) Plzeňsko za významný investiční počin v Plzeňském kraji, stejné ocenění pro území města Plzně získalo Regionální inovační centrum elektrotechniky RICE. Ocenění za významný počin o oblasti životního prostředí získal spolek AKTIVITY PRO za Environmentální centrum Krsy. Ceny byly předání v úterý 4. října na galavečeru 9. ročníku fóra realitních, stavebních a investičních příležitostí FINPEX 2016.

Galavečer fóra realitních, stavebních a investičních příležitostí FINPEX 2016 se uskutečnil v Měšťanské besedě v Plzni a byl jakýmsi vyvrcholením programu, který zahrnoval odborné workshopy a také debatu lídrů politických stran na téma Rozvoj Plzeňského kraje a priority pro období 2016 až 2020.

Slavnostní předání cen zahájil hejtman Václav Šlajs, který zdůraznil, že stavebnictví nemá jednoduchou pozici a zároveň vyzdvihl jednu z největších staveb v Plzeňském kraji – Zařízení pro energetické zpracování odpadu v Chotíkově. Hned poté předal hejtman Cenu OHK Plzeňsko za významný investiční počin v Plzeňském kraji řediteli Plzeňské teplárenské Tomáši Drápelovi. Cenu OHK Plzeňsko za významný investiční počin v Plzni předal náměstek primátora města Plzně Pavel Šindelář zástupcům Západočeské univerzity za Regionální inovační centrum elektrotechniky RICE. Environmentální centrum Krsy si odneslo Cenu OHK Plzeňsko za významný investiční počin v oblasti životního prostředí. Po předání hlavních cen obdrželi všichni vystavovatelé certifikáty.

Fotogalerie: