Centrální nákup seznámil dodavatele s investičními akcemi

obrazek
07. března 2024 15:40, Mgr. Patrik Pátek

Centrální nákup Plzeňského kraje („CNPK“) v pondělí 4. března uspořádal již 4. ročník akce Meet the Buyer a seznámil dodavatele s plánovanými investičními akcemi v Plzeňském kraji pro rok 2024.

V roce 2024 v Plzeňském kraji čeká 442 veřejných zakázek v celkové předpokládané hodnotě 11,5 miliard korun. Plán veřejných zakázek je zveřejněn na webových stránkách Centrálního nákupu Plzeňského kraje – www.cnpk.cz.

Akce Meet the Buyer se uskutečnila v Techmania Science Center. Vůbec poprvé se konala za osobní účasti dodavatelů. „Věřím, že prostřednictvím akce Meet the Buyer docílíme jejího hlavního účelu. Informujeme co nejširší okruh dodavatelů o plánovaných veřejných zakázkách na tento rok v Plzeňském kraji. Úspěchem bezpochyby bude i oslovení nových dodavatelů, kteří se prozatím o krajské veřejné zakázky neucházeli,“ poznamenal hejtman Plzeňského kraje Rudolf Špoták, kterého doplnila ředitelka Centrálního nákupu Plzeňského kraje Jana Dubcová: „V minulém roce jsme vyhlásili a administrovali celkem 313 veřejných zakázek, z toho 79 veřejných zakázek malého rozsahu, 67 podlimitních zakázek a 167 nadlimitních zakázek“.

Část programu Meet the Buyer se věnovala představení vybraných veřejných zakázek z oblasti stavebních prací, zdravotnictví a dopravy. Oblast stavebních prací představil Michal Bouřa, vedoucí odboru investic a majetku KÚPK. Oblast zdravotnictví prezentoval Zdeněk Švanda, předseda představenstev Nemocnic PK. O sdělení vybraných zakázek z oblasti dopravy se postaral Pavel Čížek, náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblast dopravy. „Jsem velmi potěšena, že jsme v letošním roce uspořádali další ročník akce Meet the Buyer a představili plánované veřejné zakázky v Plzeňském kraji pro tento rok. Všem dodavatelům proto přeji mnoho úspěchů v nadcházejících zadávacích řízeních,“ dodala ředitelka CNPK Jana Dubcová.

Z celé akce byl pořízen videozáznam, který bude ke zhlédnutí na webových stránkách CNPK a jeho youtube kanálu.
 


Galerie