Přístupy do rezervačních systémů odběrových míst k testování na onemocnění COVID-19

obrazek
04. ledna 2021 09:01, aktualizováno 15. ledna 2021 23:17, Kateřina Majerová

Níže uvedené odkazy na odběrová místa v Plzeňském kraji, na kterých je možné provést zjednodušeným přístupem rezervaci k vyšetření na COVID-19.

Na všech níže uvedených místech se provádí testování metodou PCR, a to pacientům, které k vyšetření indikuje ze zdravotních důvodů buď jejich ošetřující lékař, nebo kvůli rizikovému kontaktu s nemocným krajská hygienická stanice a samoplátcům, kteří chtějí průkazné výsledky vyšetření pro vlastní potřebu (např. cestování - země EU uznávají pouze testy PCR),  a dále také vyšetření antigenními testy.

Odběrová místa:

odběrové místo FN PLZEŇ Bory (za vjezdem do FN Plzeň vrátnicí Sever - bývalá Vojenská nemocnice) 

nemocnice Plzeňského kraje: Klatovská nemocnice a.s. (vjezd „spodní“ branou do areálu nemocnice z ulice Pod Nemocnicí, Klatovy, par. č. 2067, 2062); Domažlická nemocnice a.s. (areál nemocnice); Rokycanská nemocnice a.s. (odběrové místo je ve východní části areálu nemocnice. K vyšetření je nutné přijet hlavní bránou z Voldušské ulice vlevo kolem hlavní budovy, kde je již příjezd značen); Stodská nemocnice a.s. (areál nemocnice) 

odběrové místo v Plzni - Privamed a.s. (areál nemocnice)

odběrové místo v Plzni - Bioptická laboratoř Plzeň (Plzeň, Rejskova 10)

odběrové místo v Plzni - Genetika Plzeň s.r.o. (Plzeň, Nepomucká 202 areál u parkoviště Genetiky Plzeň)

odběrové místo v Plzni - synlab czech s.r.o. (plocha za budovou, vchod z Baarovy ulice)

odběrové místo v Plzni - EUC Klinika Plzeň s.r.o. (Plzeň, Denisovo nábřeží 4, budova polikliniky) - testování pouze antigenními testy

odběrové místo v Plzni - Dopravní zdravotnictví a.s. (Poliklinika Agel, Švihovská 14, Plzeň, vedlejší vchod do budovy polikliniky) 

odběrové místo v Tachově (Tachov, Pobřežní 1547, sportovní zařízení - zimní stadion) 

odběrové místo v Sušici - Sušická nemocnice s.r.o. (areál nemocnice) 


Do vyšetření formou antigenních testů se zapojila iniciativa "Lékaři pomáhají Česku", a to připojením ordinací ambulantních lékařů. Cílovou skupinou plánovaného testování budou jsou pacienti jednotlivých poskytovatelů zdravotních služeb, rodinní příslušníci aj. Bližší informace a seznam poskytovatelů zdravotních služeb zapojených do iniciativy naleznete zde: Lékaři pomáhají Česku

 


Galerie