Žádost o informace podle zákona č. 106/1999 Sb. - Územní plán Staré Sedliště

01. dubna 2022 14:51, Mgr. Vladimír Král

Krajský úřad Plzeňského kraje (dále jen „KÚPK“) obdržel dne 9. 3. 2022 žádost o informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů, v tomto znění:

„Vážený povinný subjekte,
dovoluji si Vám tímto požádat o poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Jedná se mi o tyto informace:
a) Vyjádření k návrhu územního plánu obce Staré Sedliště, Krajského úřadu Plzeňského kraje, Odboru dopravy a silničního hospodářství vyhotovené pod č. j. DSH/1100/16
b) Stanovisko k návrhu územnímu plánu obce Staré Sedliště, Krajského úřadu Plzeňského kraje, Odboru regionálního rozvoje vyhotovené pod č. j. RR/1514/15.
c) Stanovisko k návrhu rozhodnutí o námitkách a návrhu vyhodnocení připomínek k územnímu plánu obce Staré Sedliště, Krajského úřadu Plzeňského kraje, Odboru regionálního rozvoje vyhotovené pod č. j. RR/2110/16.
d) Stanovisko ke změně územního plánu Staré Sedliště, Krajského úřadu Plzeňského kraje, Odboru životního prostředí vyhotovené pod č. j. PK-ŽP/11840/19.
e) Stanovisko k návrhu zprávy o uplatňování územního plánu Staré Sedliště, včetně pokynů pro zpracování změny č. 1 územního plánu Staré Sedliště, Krajského úřadu Plzeňského kraje, Odboru životního prostředí vyhotovené pod č. j. PK-ŽP/2480/22.“

K žádosti KÚPK poskytl informace připojené v příloze.