Za nasazení v první linii poděkuje kraj koncertem Chinaski

30. července 2021 09:08, aktualizováno 09:09, Mgr. René Zeithaml

Plzeňský kraj poděkuje za zvládnutí covidové pandemie v minulých měsících všem, kteří investovali své zdraví, čas a odhodlání v prvních liniích. V neděli 12. září 2021 se od 18:00 hodin uskuteční na náměstí Míru v Klatovech koncert kapely Chinaski.

Již v červnu letošního roku se konal koncert nazvaný Děkujeme!, který v plzeňském amfiteátru spolupořádaly Plzeňský kraj a město Plzeň jako poděkování zdravotníkům, záchranářům, policistům, hasičům či zaměstnancům v sociálních službách.

Zářijová akce nazvaná „Poděkování všem z první linie“ se uskuteční nejen pro výše zmíněné profese. „Koncertem Chinaski chceme poděkovat i dalším obyvatelům Plzeňského kraje, kteří i v nelehké době plnili své pracovní povinnosti a udrželi tak v provozu řadu institucí, firem či služeb,“ přiblížila důvody konání hejtmanka Plzeňského kraje Ilona Mauritzová, která nad akcí převzala záštitu spolu se starostou města Klatovy Rudolfem Salvetrem.

Koncert, který pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci s městem Klatovy, se uskuteční za každého počasí. Občerstvení je zajištěno. Vstup je zdarma a přijít může každý!