V Centru Hájek mají nové rehabilitační prostory

15. září 2021 09:59, Mgr. René Zeithaml

Centrum Hájek vzniklo z iniciativy manželů Šikových v bývalém areálu hotelu Hájek nedaleko zámku Kozel. Jde o místo, které nabízí sociálně – rehabilitační komplex služeb pro děti do 15 let věku. Svoji činnost, kterou centrum zahájilo v roce 2013, neustále rozšiřuje. V úterý 14. září 2021 byly pozvaným hostům z Plzeňského kraje, z obcí, které centrum podporují i z dalších organizací představeny nové terapeutické prostory. Ty budou dětským klientům sloužit nejen k rehabilitaci, ale také k výuce či relaxaci.

Centrum Hájek prosperuje díky finanční podpoře mnoha partnerů. Plzeňský kraj je jedním z nich a také proto se na nové terapeutické prostory přijel podívat náměstek hejtmanky pro oblast sociálních věcí Rudolf Špoták se zástupci kraje.