Zapojte se do fotografické soutěže Evropa a vyhrajte výlet do Bruselu!

02. srpna 2016 11:00, aktualizováno 10:00, Mgr. Zbyněk Prokop

Zapojte se do fotografické soutěže Evropa v mém regionu a můžete vyhrát účast na fotografickém workshopu v Bruselu a výlet do Bruselu na dvě noci pro dvě osoby se zajištěním cesty a ubytování, a to v termínu od 10. do 13. října 2016. Pro účast v soutěži musíte vyfotografovat projekt, který získává finanční prostředky z EU a který znáte nebo jste viděli, a to tak, že někde na snímku budou patrné informace o financování z EU a vlajka EU.

Termín pro odeslání až 3 fotografií je 28. srpna 2016, 23:59 středoevropského letního času.

Jak se zapojit ve 3 krocích:

1) Vyhlédněte si nějaký projekt financovaný EU.

2) Pořiďte fotografii: vlajka EU a informace o financování by měly být někde na obrázku jasně patrné.

3) Odešlete až 3 fotografie prostřednictvím aplikace tohoto odkazu

Tato fotografická soutěž je součástí kampaně „Europe in My Region“ pro rok 2016.