Konference "Inteligentní specializace regionu 2019"

03. května 2019 09:36, aktualizováno 11. prosince 2019 14:32, Ing. Petra Ježková

• Jak využít inovační potenciál regionálních firem, škol a institucí pro rozvoj kraje?
  • Jaké vidíme nejperspektivnější obory a co pro ně dokážeme udělat?
  • Dostaneme plzeňský region na inovační mapu Evropy?

Konference se koná pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje Bc. Josefa Bernarda, primátora statutárního města Plzeň Mgr. Martina Baxy a rektora Západočeské univerzity v Plzni doc. Dr. RNDr. Miroslava Holečka.

Přijďte diskutovat s předními odborníky z praxe.

Veškeré informace o konferenci naleznete v přiložené pozvánce, nebo na webových stránkách www.inovujtevpk.cz/konference. Přihlašování na konferenci probíhá z důvodu omezené kapacity prostřednictvím REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE, a je možné až do 22. května 2019. Účast na konferenci je bezplatná.

V případě potíží s přihlášením, či jiných dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: isr.konference@plzensky-kraj.cz