Partner Search

15. října 2010 13:24, aktualizováno 12:24,

Junior Secondary School, která sídlí v Poznani (Polsko), hledá partnerské školy z členských států Evropské unie k účasti na projektu pod názvem „Sakrální památky našeho regionu a přírodní památky našeho města a jeho okolí“. Projekt v rámci programu Comenius bude velkou příležitostí nejen pro učitele, ale i pro studenty z hlediska vzájemné spolupráce a výměny zkušeností. Škola v Poznani by ráda pro své žáky  v první řadě využila projekt Comenius prostřednictvím jazykových předmětů, jako jsou: angličtina, němčina a francouzština. Projekt je určen pro školy z Francie, Německa, Dánska, Belgie, České republiky, Slovenska a Litvy (žáci ve věku 13 - 15).

Poznaň je moderní město s bohatou historií a tradicí. Staré renesanční radnice, kašny a mnoho historických budov vytvářejí úžasnou atmosféru města. Většinou jsou soustředěny v okolí Starého Města a dalších částech centra. Poznaň je také akademická město a důležité centrum obchodu, průmyslu a školství.

V případě zájmu lze kontaktovat:

Mrs. Danuta Mały; danutka33@op.pl

Mrs. Janina Sroka; ninasroka@o2.pl