Plzeňský kraj a BOHEMIA SEKT pokračují ve spolupráci

27. dubna 2020 15:26, Mgr. René Zeithaml

Plzeňský kraj pokračuje již pátnáctým rokem ve spolupráci se společností BOHEMIA SEKT Starý Plzenec. Novou deklaraci slavnostně stvrdili v pátek 14. února 2020 hejtman kraje Josef Bernard a ředitel společnosti Ondřej Beránek.

Spolupráce mezi tradičním výrobcem nejznámějších českých sektů a moravských vín a Plzeňským krajem trvá od roku 2005 a týká se především oblasti cestovního ruchu, marketingu, propagace a kulturních i společenských akcí. Šumivá vína ze Starého Plzence tak budou nadále podávána například při významných společenských i kulturních akcích Plzeňského kraje, propagována na veletrzích turismu nebo poslouží jako pozornost pro zahraniční delegace navštěvující kraj.

Jsme velice rádi, že opět došlo k prodloužení spolupráce s tak významnou společností, jakou je právě BOHEMIA SEKT. Jde o výraznou společnost, která reprezentuje Plzeňský kraj nejen v tuzemsku, ale také v zahraničí a přispívá tak k podpoře dobrého jména kraje,“ uvedl hejtman Josef Bernard.

Dlouhodobé spolupráce s Plzeňským krajem si vážíme. Její pokračování nám umožňuje dál přispívat k rozvoji regionu, k vzájemné propagaci i ke zvyšování atraktivity kraje pro turisty. Sekty tu navíc vyrábíme déle než 75 let, takže je tu doma již několik generací našich zaměstannců, včetně vedení společnosti,“ říká ředitel BOHEMIA SEKTU Ondřej Beránek.