Měsíčník Plzeňský kraj 2020/10

06. listopadu 2020 09:22, Mgr. René Zeithaml

V listopadovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj se kromě jiného dočtete o udělení Cen Patria Nostra pro rekonstruovaný most s lávkou pro cyklisty v Pňovanech a obnovu Dvora Gigant, ŘOPíku u Dudákovského mlýna, natáčení filmů v kaolinovém dolu u Kaznějova, rozhlednách v kraji, rekonstrukci Semlerovy rezidence, novém multifunkčním sportovním areálu, který vznikne v Plzni – Křimicích, nové robotické stáji pro praktickou výuku ve Školním statku Horšov, výukové kuchyni a prodejně na Odborné škole výroby a služeb Plzeň, odběru rekonvalescentní plazmy k léčbě nemoci covid-19, laboratorním vyšetřování na covid-19 v Klatovské nemocnici, pokladech ze sbírek Západočeské galerie v Plzni, výpočtu cenu jízdného v systému Integrované dopravy Plzeňského kraje, průběhu stavby plzeňského Městského okruhu Křimická – Karlovarská nebo třeba o zajištění nanomasek pro zaměstnance Správy a údržby silnic Plzeňského kraje.

Rozhovor měsíčníku Plzeňský kraj tentokrát poskytla zdravotní sestra na interně Klatovské nemocnice Jana Rubášová.