eMagazín Plzeňský kraj 2022/5 - květen

16. května 2022 12:16, Mgr. René Zeithaml

V květnovém čísle eMagazínu Plzeňský kraje si přečtete o blížícím se Slow marketu, druhém vydání knižní novinky ze šumavského prostředí, rozhovor o tetování s Alenou Lochmannovou, novém cestopisném dokumentárním cyklu Technické památky českých zemí, dětském knihkupectví zaměřeném na obrázkové knihy a umění ilustrace a účasti 5 žáků krajských středních škol v soutěžním pořadu Prostřeno.

eMagazín Plzeňský kraj vychází pouze elektronicky a to střídavě s magazínem Plzeňský kraj, který všichni znají ze svých poštovních schránek.

Pokud chcete dostávat eMagazín Plzeňský kraj do své emailové schránky, stačí zaslat registrační email ZDE. Uveďte v něm prosím kromě emailové adresy svůj věk, pohlaví a obec/město, kde žijete.