Zástupci rumunské delegace partnerského regionu Caraş-Severin navštívili Plzeňský kraj u příležitosti veletrhu ITEP 2017

22. září 2017 10:01, aktualizováno 09:01, Bc. Eva Mertlová

Radní pro oblast životního prostředí Radka Trylčová přijala ve čtvrtek 21. září 2017 na krajském úřadě zástupce rumunské delegace z župy Caraş-Severin, s níž má Plzeňský kraj od listopadu 2009 podepsanou deklaraci o spolupráci. Setkání se společně s radní zúčastnili také vedoucí odboru regionálního rozvoje Miloslav Michalec, za odbor životního prostředí Stanislav Polák a za MAS Pošumaví Ivo Šašek. Debata se točila kolem cestovního ruchu, jelikož zástupci delegace se letos poprvé účastní v roli vystavovatelů veletrhu cestovního ruchu ITEP 2017 v halách TJ Lokomotiva Plzeň. Hovořilo se také o problematice životního prostředí a kultury.