Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Sportovního gymnázia Plzeň roku 2012

20. prosince 2012 10:09, aktualizováno 06. února 2013 22:14, Mgr. René Zeithaml

I letos se na závěr roku (19. prosince 2012) uskutečnilo již tradiční vyhodnocování nejlepších sportovců Sportovního gymnázia Plzeň, jehož zřizovatelem je Plzeňský kraj. Sál Komorního divadla v Plzni zaplnili především studenti, pedagogové i ostatní pracovníci této školy. Na akci nechyběl ani náměstek hejtmana Jiří Struček. Mezi přítomnými byli také zástupci Krajského úřadu Plzeňského kraje, města Plzně či ředitel Plzeňského inspektorátu České školní inspekce Pavel Honzík.

Akci zahájila ředitelka školy Milena Majerová, která poděkovala žákům a absolventům, že šíří slávu školy v evropském i světovém měřítku. „Bezpochyby byste nedosáhli takových úspěchů bez podpory pedagogů, trenérů, rodičů či známých", připomněl Jiří Struček ve svém poděkování studentům. Vyhlášení zpestřilo taneční vystoupení studentek gymnázia. Pak už na jeviště přicházelo postupně 27 sportovců, kteří přijali ocenění i blahopřání ke svým sportovním úspěchům.

Trojici neúspěšnějších tvořili – házenkářka Markéta Jeřábková, judista David Pulkrábek a kickboxer Jáchim Wiesner.

Po oficiální části pobavili přítomné herci plzeňského divadla v muzikálu Noc na Karlštejně.

Fotogalerie: