Výherkyně soutěže on-line kvízu projektu „Kraje pro bezpečný internet“ za listopad je z Plzeňského kraje

09. prosince 2015 16:04, aktualizováno 15:04, Mgr. René Zeithaml

Náměstek hejtmana Ivo Grüner předal mobilní telefon Microsoft Lumia 535 výherkyni on-line kvízu projektu "Kraje pro bezpečný internet" za měsíc listopad Anně Tíkalové.

V osudí bylo celkem 8.822 úspěšných řešitelů z deseti krajů České republiky, kteří se do projektu zapojili. Soutěž pro žáky základních a středních škol probíhala na stránkách www.kpbi.cz na téma kybernetické bezpečnosti od června do listopadu letošního roku.

Anna Tíkalová je žákyní Integrované střední školy živnostenské v Plzni. Byla již druhým vylosovaným měsíčním vítězem z našeho kraje. Z Plzeňského kraje bylo celkem 2.505 úspěšných řešitelů.

Závěrečné vyhodnocení projektu proběhne 16. prosince 2015 v sále Zastupitelstva Plzeňského kraje opět za účasti náměstka hejtmana Ivo Grünera a zástupců partnerů, společnosti Microsoft a Národního centra bezpečnějšího internetu.

Fotogalerie: