Už po deváté se sešli senioři s Radou Plzeňského kraje

23. listopadu 2018 14:58, aktualizováno 13:58, Mgr. René Zeithaml

Téměř 400 seniorů se sešlo ve středu 21. listopadu 2018 na již tradičním setkání s Radou Plzeňského kraje v plzeňské restauraci Na Spilce. Setkání se vedle hejtmana Josefa Bernarda zúčastnila také jeho náměstkyně Marcela Krejsová, náměstci Pavel Čížek a Zdeněk Honz a radní Radka Trylčová. Nechyběla ani Milada Emmerová, která coby hejtmanka tato setkání založila.

I tentokrát kromě výborné svíčkové a piva čekala na seniory skvělá zábava. Všichni si užili soutěž tanečních párů a již tradiční kvíz. O hudební doprovod se tentokrát postarala hudební skupina Asfalt Zdeňka Květoně.

Účastníci dostali od Plzeňského kraje krájecí prkénko, salám, nůž a cestovní "šitíčko".  Hejtman zase dostal od zástupců Městské Rady seniorů v Domažlicích tradiční chodské koláče.

Fotogalerie: