Studenti besedovali s náměstkem Stručkem

06. prosince 2012 11:43, aktualizováno 06. února 2013 22:53, Mgr. René Zeithaml

Přibližně stovka žáků Střední průmyslové školy strojnické a Střední odborné školy prof. Švejcara v Plzni, kteří studují obor Veřejnosprávní činnost, měla v úterý 4. prosince 2012 příležitost debatovat s náměstkem hejtmana Plzeňského kraje pro oblast školství, sportu, kultury a cestovního ruchu Jiřím Stručkem.

Jiří Struček nedebatoval s žáky této školy poprvé, obdobná debata se konala již v loňském roce. Pro studenty je to možnost dozvědět se něco bližšího, o čem se učí. Diskuse probíhala o otázce fungování samosprávy, a to především v oblastech školství, dopravy, zdravotnictví a sociálních věcí. „Musím říct, že jsem opravdu mile překvapen znalostmi studentů o činnosti Plzeňského kraje - zaslouží si pochvalu“ uvedl náměstek hejtmana Jiří Struček.