Setkání podnikatelských subjektů s představiteli Plzeňského kraje

25. září 2013 16:01, aktualizováno 15:01, Mgr. René Zeithaml

V úterý 22. října 2013
se ve Vědeckotechnickém parku Plzeň, budova A, Teslova 3, Plzeň
koná
Setkání podnikatelských subjektů s představiteli Plzeňského kraje"

Pořadatelem je Plzeňský kraj a regionální kancelář agentury CzechInvest pro Plzeňský kraj.

Cílem setkání je seznámit podnikatelské subjekty s konkrétními aktivitami podpory podnikatelského prostředí v Plzeňském kraji a zprostředkovat vzájemnou diskuzi o dalších problémech, potřebách a zkušenostech podnikatelských subjektů v Plzeňském kraji.

Akce je rozdělena na dva tematické bloky:

BLOK 1. Zástupci Plzeňského kraje představí podnikatelským subjektům konkrétní aktivity podpory podnikatelského prostředí.

BLOK 2. Podnikatelské subjekty budou mít prostor sdělit vedení kraje své problémy, zkušenosti a návrhy na zlepšení.

Témata:

• Kvalifikovaná pracovní síla
  • Programové období 2014+
  • Aktualizace Programu rozvoje Plzeňského kraje + aktualizace Zásad územního rozvoje Plzeňského kraje (územní plán kraje)
  • Spolupráce podnikatelských subjektů se Západočeskou univerzitou v Plzni (transfer technologií, kvalifikovaná pracovní síla)
  • Podpora exportu (obchodní mise, zahraniční delegace)
  • Podpora regionálních investic (letiště Líně, řešení konkrétních problémů podnikatelských subjektů, komunikace s podnikateli)
  • Cena hejtmana Plzeňského kraje za společenskou odpovědnost pro rok 2013
  • Další témata dle námětů a dotazů podnikatelských subjektů

Časový harmonogram akce:
          08:30 - 08:55 registrace účastníků
          09:00 - 09:15 zahájení akce
          09:15 - 11:15 BLOK 1.
          11:15 - 12:00 BLOK 2.
          12:00 - 12:15 závěr akce

Účast na workshopu je bezplatná. Vzhledem k omezené kapacitě prostor je účast pouze pro registrované.

Svoji účast, prosím, potvrďte nejpozději do 14. října 2013 na emailovou adresu: plzen@czechinvest.org.
(V přihlášce uveďte jméno účastníka, název společnosti, telefonní číslo a kontaktní e-mail.)
Vaše dotazy a náměty zasílejte předem, nejpozději do 14. října 2013, na e-mailovou adresu plzen@czechinvest.org.