Seminář Lepší místo pro život - Plzeňský a Jihočeský kraj

29. dubna 2019 16:52, aktualizováno 15:52, Mgr. René Zeithaml

V plzeňském Vienna House Easy Pilsen se 26. dubna 2019 uskutečnil seminář Lepší místo pro život - Plzeňský a Jihočeský kraj.

Hlavními tématy semináře byla chytrá řešení pro obce, města i kraje, vývoj krajů se zaměřením na  kvalitu a komfort života, podpora podnikání a zaměstnanost, dopravní infrastruktura, nakládání s odpady, a dotace a investice, rozvoj obcí a krajů.

Plzeňský kraj představil přítomným náměstek hejtmana Plzeňského kraje pro oblast regionálního rozvoje, fondů EU a informatiky Ivo Grüner; Jihočeský kraj představil 1. náměstek hejtmanky Jihočeského kraje Josef Knot. Diskuse se zúčastnila také radní pro oblast životního prostředí a zemědělství Radka Trylčová, které zde vystoupila i jako ředitelka Krajské hospodářské komory v Plzeňském kraji.

Fotogalerie: