Průtah Mirošovem je hotov

07. prosince 2018 13:08, aktualizováno 12:08, Mgr. René Zeithaml

Zahájení stavebních prací v Mirošově začalo 3. června 2018.  Slavnostní uvedení stavby do provozu za účasti náměstka hejtmana pro dopravu Pavla Čížka, zástupců města Mirošova a zhotovitele pak proběhlo 5. prosince 2018.

Součástí stavby je kompletní rekonstrukce vozovky, dále pak úprava dvou protilehlých autobusových zastávek se zřízením místa pro přecházení, odvodnění komunikace do nových uličních vpustí a pročištění příkopů. Zároveň proběhla oprava mostu ev.č. 11725-1 v Mirošově.

V části financované městem Mirošov bylo provedeno přeložení a výstavba nových chodníků, nástupišť zastávek, sjezdů na místní komunikace a vjezdů k nemovitostem. Stavba byla prováděna po třech úsecích.

Investiční stavební akce je financována dvěma objednateli, a to Správou a údržbou silnic Plzeňského kraje a městem Mirošov. Celkové náklady stavby činí 15.372.000 Kč bez DPH. Zhotovitelem prací je společnost Robstav stavby k.s

Fotogalerie: