Program pro seniory

24. května 2017 10:07, aktualizováno 09:07, Mgr. René Zeithaml

Regionální infocentrum Plzeňského kraje a Bavorska připravilo ve dnech 3. a 4. května 2017 krátký program pro seniory.

V pravidelných intervalech se zde vystřídalo několik skupinek seniorů. Ti tak měli možnost prohlédnout si celý prostor, seznámit se se službami, které infocentrum poskytuje turistům, nahlédnout do letáčků a knih, které jsou zde k dispozici a dozvědět se o novinkách týkajících se kultury, zábavy či sportu. Po krátké videoprojekci měli návštěvníci možnost si společně popovídat u šálku dobrého čaje či kávy a sdělit si tak dojmy z míst, která v Plzeňském kraji navštívili.

Vzhledem k pozitivním ohlasům na tento program plánuje regionální infocentrum další pravidelné akce pro seniory.

Dne 6. a 7. června 2017 se v tomto prostoru bude konat tvoření pro děti, aneb vytvoř si u nás skřítka "Plzeňáčka".
Srdečně jsou zvány všechny děti s rodiči či prarodiči. Každý výtvor bude odměněn.