Předvánoční setkání v Domově pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou

14. prosince 2016 16:54, aktualizováno 15. prosince 2016 15:23, Mgr. René Zeithaml

Již po dvanácté proběhlo předvánoční setkání v Domově pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou. Klienti a zaměstnanci připravili v pátek 9. prosince 2016 pohádkově laděnou besídku. Program akce byl velmi pestrý – vánoční zvyky, zpěv, recitace, tanec a pohádka Mrazík. Nacvičit každé vystoupení zabralo účinkujícím hodně času. Jejich nadšení a chuť něco předvést je proto poděkováním za spolupráci a podporu všem.

Vánoční besídky se zúčastnil náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz, který společně s ředitelkou domova Kateřinou Šimkovou vánoční besídku zahájil. Oba připomněli tradiční vánoční zvyky a popřáli všem krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a štěstí v roce 2017.

Fotogalerie: