Plzeňský kraj prezentoval soutěž Regionální potravina Plzeňského kraje na Zemi živitelce

30. srpna 2016 11:04, aktualizováno 10:04, Mgr. René Zeithaml

Obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství, služby pro zemědělství... To vše je k vidění na 41. ročníku mezinárodního agrosalonu Země živitelka, jenž je jednou z největších výstav v České republice.

Za Plzeňský kraj se ho zúčastnil radní pro životní prostředí a zemědělství Václav Štekl společně s ředitelem Zemědělské a potravinářské školy Klatovy Vladislavem Smolíkem a Radanou Šaškovou z MAS Pošumaví, organizátory soutěže Regionální potravina Plzeňského kraje, kterou na výstavě společně prezentovali.

O regionální potraviny byl na Zemi živitelce velký zájem. Návštěvníci mohli oceněné potraviny nejen koupit, ale na akci také ochutnat.

Fotogalerie: