Plzeňský kraj navštívila delegace ze Sverdlovska

25. května 2018 09:50, aktualizováno 08:50, Mgr. René Zeithaml

Do Plzeňského kraje zavítala ve čtvrtek 24. května 2018 delegace ze Sverdlovské oblasti v čele s předsedkyní Zákonodárného shromáždění Ludmilou Valentinou Babuškinovou. Delegaci na krajském úřadě přivítal hejtman Josef Bernard se svým náměstkem Ivo Grünerem.

Obě strany si vzájemně přiblížily své regiony, které mají hodně společného. Sverdlovsko je průmyslový region nabízející velké možnosti pro turistiku. Má velký zájem o realizaci společných projektů v různých oblastech. Nabízí možnosti pro naše podnikatele ve svobodných ekonomických zónách osvobozených od daní.

Obě strany se domluvily na přípravě a podpisu deklarace, která bude podepsána při návštěvě delegace Plzeňského kraje ve Sverdlovské oblasti.

Fotogalerie: