Ples obyvatel Domu seniorů Kdyně se vydařil

05. března 2018 14:55, aktualizováno 13:55, Bc. Eva Mertlová

V sobotu 3. března ožila velká jídelna Domova seniorů ve Kdyni oblíbeným plesem obyvatel tohoto zařízení zřizovaného Plzeňským krajem, který zastupoval náměstek hejtmana pro oblast sociálních věcí Zdeněk Honz.

Předchozí ročníky akce se setkaly s velkým úspěchem, a proto v tradici pořádání plesu pokračuje vedení domova i nadále. Pozvaní byli příbuzní a blízcí obyvatel a přišli také zaměstnanci Domova. K tanci a poslechu hrála celé odpoledne kapela Veselá šestka, součástí programu bylo i taneční vystoupení Spolku Beseda. Pro obyvatele Domova byla připravena bohatá tombola. "Ples se letos vydařil a účastníků bylo zase o něco více, než minulý rok," pochvalovala si ředitelka Domova Lucie Vísnerová.