Nově vybudované prostory školy v Tlučné

06. září 2018 16:52, aktualizováno 15:52, Mgr. Jana Filípková

Obec Tlučná se stala jednou ze zastávek na pracovní cestě náměstkyně hejtmana pro školství a cestovní ruch Ivany Bartošové na začátku letošního školního roku, a to ve středu 5. září 2018.

Ředitel tamější školy Karel Rada společně s místostarostou obce Janem Oplem provedli představitelku Plzeňského kraje celým areálem základní a mateřské školy, který byl komplexně dokončen v loňském roce.

„Viděli jsme nejen nově vybudovaný školní areál, ale i zázemí pro sportovní vyžití nejen dětí i dospělých, které nabízí menší obec jako je Tlučná svým obyvatelům,“ komentovala návštěvu Ivana Bartošová.

Základní škola v Tlučné má kapacitu 480 žáků a na 15 tis. m2 je nižší stupeň, druhý stupeň, ředitelský pavilon, mateřská škola, školní jídelna, družina, sportovní hala, víceúčelové hřiště, doskočiště pro skok daleký a dětské hřiště pro školku.

Fotogalerie: