Náměstek hejtmana Jiří Struček navštívil sportoviště v Tachově

27. srpna 2015 14:00, aktualizováno 13:00,

Náměstek hejtmana Plzeňského kraje Jiří Struček navštívil ve čtvrtek 20. srpna 2015 trénink členek Pětibojařského sportovního centra v Plzni v prostorách tachovského bazénu. Dívky se zúčastnily tradičního letního soustředění, které proběhlo ve dnech 14. - 21. srpna 2015 na sportovištích v Tachově.

Předseda Pětibojařského sportovního centra Jaroslav Voldřich informoval přítomného náměstka hejtmana s organizací soustředění, při kterém využívají účastníci sportoviště města Tachova - bazén, střelnici, atletickou dráhu a bowling.

"Ocenil jsem přístup pracovníků těchto zařízení při organizaci akce", říká Jiří Struček, který byl seznámen i s výbornými výsledky členek Pětibojařského sportovního centra v 1. polovině roku 2015 a jejich plánem na pololetí druhé.