Měsíčník Plzeňský kraj 2016/4

14. dubna 2016 13:18, aktualizováno 17. května 2016 07:37, Mgr. René Zeithaml

V dubnovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj se můžete dočíst o velkém úspěchu kraje, který získal v rámci veletrhu investičních příležitostí ve francouzském Cannes od anglického časopisu Foreign Direct Investment Magazine druhé místo za rozvoj podnikání a podporu investic mezi evropskými regiony do 1,5 milionu obyvatel, dále o výsledcích vědomostního kvízu Gymnazista Plzeňského kraje roku 2016, přijetí medailistů zimní olympiády, výsledků regionálních soutěží Zlatý erb 2016 a Junior erb 2016, přijetí bojovníků za svobodu, ocenění pedagogů u příležitosti Dne učitelů, ocenění pracovníků v sociálních službách, úspěších v učňovských soutěžích, dobíjení Plzeňské karty v příměstských autobusech, kotlíkových dotacích nebo anketě Sportovec roku 2015, v níž zvítězil brankář Matúš Kozáčik.

Rozhovor tentokrát poskytla ředitelka Gymnázia J. Š. Baara Domažlice Jana Štenglová, radní pro zdravotnictví Milena Stárková a radní pro oblast kultury, památkové péče a neziskových organizací Jaroslav Šobr …