Měsíčník Plzeňský kraj 2016/3

14. března 2016 15:47, aktualizováno 14. dubna 2016 12:06, Mgr. René Zeithaml

V březnovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj se dočtete o Ceně hejtmana za záchranu života, vyhlášení 3. ročníku Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost za rok 2015, navýšení lůžkové kapacity v Klatovské nemocnici, přijetí první holčičky a prvního chlapce narozené letos v kraji a trojčat narozených v prosinci v Plzni, charitativní akci na pomoc lidem s hendikepem na plese Plzeňského kraje, o Technické olympiádě, spolupráci středních škol s firmami našeho regionu nebo třeba o připravovaných opravách silnic. Kromě toho na vás čeká rozhovor s ředitelem Gymnázia Stříbro Milanem Deredimosem, náměstkem hejtmana pro oblast dopravy Jaroslavem Bauerem, předsedou Komise Rady Plzeňského kraje pro regionální rozvoj a fondy EU Janem Látkou, radním pro oblast sociálních věcí Zdeňkem Honzem nebo třeba radním pro oblast životního prostředí a zemědělství Václavem Šteklem ...